Zakelijk

Photobooth voor je bedrijfsevent

Personeelsfeest, kerstborrel, jubileum of beurs: met een photobooth hebben je collega’s of bezoekers gegarandeerd plezier, en jullie logo komt op elke foto. Vraag een offerte aan of boek direct online.

  • Onbeperkt printen
  • Eigen print-ontwerp
  • Delen via QR-code
  • 100% plezier
  • Props-pakket €10
  • Online boeken

Voor elke gelegenheid

Waarvoor huren bedrijven een photobooth?

Personeelsfeest

Het hele team op de foto, met props en jullie logo eronder.

Kerstborrel

Kersttruien, rendiergeweien en een print om mee naar huis te nemen.

Jubileum of opening

Vier de mijlpaal met foto’s die gasten direct delen.

Beurs of open dag

Trekt bezoekers naar je stand en zorgt voor gedeelde foto’s met jullie merk.

Teamuitje

Een vrolijke afsluiter van de dag, ook buiten op locatie.

Productlancering

Laat de 360° videobooth je nieuwe product in beeld brengen.

Waarom een photobooth

Plezier voor je gasten, zichtbaarheid voor je merk

Een photobooth breekt het ijs: collega’s die elkaar nauwelijks spreken staan ineens samen met een gekke hoed op de foto. En omdat iedereen zijn foto via een QR-code direct op de eigen telefoon zet, wordt er volop gedeeld.

Collega's met grappige props op een feest

Zo werkt het

Zakelijk boeken in vier stappen

  1. Offerte of direct boekenVraag hieronder een offerte aan, of boek meteen online.
  2. Bevestiging en factuurWij zetten de boeking klaar en sturen de factuur op bedrijfsnaam, die je vooraf betaalt.
  3. Bezorgen of ophalenZelf ophalen is gratis; met de haal- en brengservice regelen wij het.
  4. Feest en foto’sGasten delen direct via QR-code, na afloop krijg je alles digitaal.

Prijzen

  • Digitale Photobooth€195
  • Photobooth met printer€295
  • 360° videobooth€325
  • Logo of eigen ontwerp€10
  • Ontwerp laten maken€30
  • Haal- en brengservice€125

Alle bedragen zijn inclusief 21% btw, per dag. 360° videobooth altijd met haal- en brengservice.

Offerte

Vraag een offerte aan

Vertel ons wat je zoekt. Zet in je bericht in elk geval:

  • de naam van je bedrijf
  • datum en locatie van het event
  • welk pakket en welke extra’s
  • het aantal gasten

Je krijgt snel een offerte van ons. Akkoord? Dan zetten wij de boeking klaar en ontvang je de factuur op bedrijfsnaam.

Offerte aanvragen

Vul je gegevens in, dan nemen we snel contact met je op.

    Direct boeken

    Liever meteen boeken?

    Weet je al wat je wilt? Kies je datum, pakket en extra’s en rond je boeking direct online af.

    Vragen

    Veelgestelde vragen van bedrijven

    Kunnen we op factuur betalen?

    Ja. Vraag een offerte aan via het formulier, dan zetten wij de boeking voor je klaar en ontvang je de factuur op naam van je bedrijf. De factuur betaal je vooraf; daarna is je boeking definitief.

    Zijn de prijzen inclusief btw?

    Ja, alle bedragen op onze website zijn inclusief 21% btw. Op de factuur staat de btw apart vermeld.

    Kan ons logo op de foto's?

    Zeker. Lever jullie logo, huisstijl of tekst aan voor €10, of laat ons voor €30 een ontwerp maken. Het komt op elke foto, print of 360°-video.

    Bezorgen jullie ook?

    Ja. Met de haal- en brengservice (€125) bezorgen we de photobooth en halen we hem na afloop weer op. De 360° videobooth bezorgen we altijd zelf.

    Kunnen we de photobooth meerdere dagen huren, bijvoorbeeld voor een beurs?

    Ja. Een extra dag kost €150 voor de digitale photobooth en €250 voor de photobooth met printer. Voor de 360° videobooth maken we een prijs op maat.

    Hoeveel ruimte is er nodig?

    Een paar vierkante meter en een stopcontact in de buurt. Op een beurs of in een kleine ruimte is de digitale photobooth handig. Twijfel je? Vraag het ons.

    Reviews

    Blije gasten, volle fotostrips

    5.0

    7 Google-reviews

    Geplaatst op Google Google
    Jelmer Struiksma profile picture
    Jelmer Struiksma
    Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
    Fijn contact, reageren snel en bezorgen / ophalen was gauw geregeld!
    Geplaatst op Google Google
    Lolle Jan Van Der Kuur profile picture
    Lolle Jan Van Der Kuur
    Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
    Goede communicatie en gemakkelijk in gebruik.
    Geplaatst op Google Google
    Maaike profile picture
    Maaike
    Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
    Super! Fijn dat we ons niet druk hoefde te maken en dat alles klaar stond zoals afgesproken. Goed geregeld, snelle communicatie.
    Geplaatst op Google Google
    Jasper Kuijper profile picture
    Jasper Kuijper
    Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
    Top ding!
    Geplaatst op Google Google
    Jura Bruinsma profile picture
    Jura Bruinsma
    Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
    Top service en snel geregeld!
    Geplaatst op Google Google
    Richard Buurstra profile picture
    Richard Buurstra
    Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
    Alles ging heel snel en soepel. Ik kom hier zeker terug wanneer ik ze weer nodig heb. Vriendelijke mensen, bedankt!
    Gasten die proosten met champagne onder feestverlichting
    Zilveren "party"-ballon tussen confetti en serpentines
    Kinderen met feesthoedjes rond een verjaardagstaart
    Close-up van kleurrijke confetti